Tažná zařízení

Jsme držiteli certifikátů pro montáž všech tažných zařízení

 

Provádíme montáž, prodej, servis všech tažných zařízení. Jsme držiteli všech certifikátu pro odbornou montáž a jsme autorizované pracoviště BOSAL, BRINK, WESTFALIA, SVC NÁCHOD, VOKOV, GALIA, HOOK, GDW, AUTOHAK, STEINHOF, HAKPOL, ORIGINÁL ŠKODA-FORD-AUDI, UMBRA a jiné, Rimorchi Towbars (Itálie). Všechna tažná zařízení jsou homologována – tj. schválena orgánem státního dozoru k použití na komunikacích ČR. (minimálně národním schválením, případně dle mezinárodní směrnice EHK 55-01). Snažíme se našim zákazníků vyjít vstříc a najít optimální řešení. Jsme schopni najít tažné zařízení která jsou málo dostupné.

 

V případě expresní montáže tažného zařízení s příplatkem 100% za práci je postup - auto přivést nebo složit zálohu, montáž na druhý den nebo další po složení zálohy, vyklizený kufr. V případě montáže v sobotu je příplatek 100% za práci  a postup je stejný. 

 

UPOZORNĚNÍ ! PROSÍME ZÁKAZNÍKA ABY SI PŘED MONTÁŽÍ TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ VYKLIDIL KUFR I POD REZERVOU. TAKÉ DĚTSKÉ SEDAČKY (STAČÍ UVOLNĚNÉ PRO VYTAŽENÍ). ZA ČISTOU KAROSERII BUDEME RÁDI. DĚKUJEME

Druhy upevnění

Tazne-pevneTazne-bajhoriTazne-vertikalR46-2221Vyklop-tz_web

Upevnění tažného zařízení na vozidle je řešeno individuálně v bodech doporučených výrobcem vozidla.

Na některá tažná zařízení je nutné složit zálohu 1000,-. Pokud se nemůžete dostavit osobně, můžete poslat zálohu na bankovní účet. Záloha se bere kvůli nepoctivým lidem, kteří si objednají tažné a nevyzvednou.

Pro poptávku tažného zařízení nás neváhejte kontaktovat přes email nebo telefonicky.
Uvést : Značku auta, model, obsah, pohon (4x4),karoserie, pevné či bajonet,pozinkované nebo černý nástřik. Případně i značku tažného zařízení (levné nebo drahé). U některých elektroinstalací je potřeba kodování tažného zařízení cena se pohybuje od 300,- do 1500,- (tato částka není zahrnuta do ceny za tažné zařízení).Montáže tažného zařízení s elektroinstalací trvá 1 den ( otázka zákazníka : Montáž trvá 2 hodiny nee? Mohu si příjít!! Odpověď na tuto častou otázku : tyto montáže neděláme, montáž je na 1 den. Důvody jsou různé: máme hodně práce a více montáží, tažné zařízení se musí upravovat, zadní část auta je bouraná atd. 

 

Výpočet ceny zahrnuje tažné zařízení, univerzální elektroinstalaci (obyčejná,speciální),montáž.

 

Info : Pokud máte parkovací senzory a chcete je odpojovat automaticky po zapnutí vozíku tak je potřeba typová elektroinstalace tam je příplatek cca od 500,- do 3000,- dle typu a různého provedení zapojení, kódováním je zahrnuto v ceně.

   

 

Škoda Fabia 3 Combi - originál Škoda bajonet


 
 
 
 
 
 
 

Škoda Fabia HTB - originál Škoda bajonet


 
 
 

Mitsubishi ASX - Galia - Pozink - Bajonet


 
 
 
 
 
 

Peugeot Partner - AUTOHAK - bajonet vertikal

 


 
 
 
 
 

Poptávka tažného zařízení

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

Logo-main       Výsledek obrázku pro logo autohak     Výsledek obrázku pro logo cebia               tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.cz