Construct

Zabezpečení Construct blokuje mechanicky řadicí páku ve zpětné poloze, čímž znemožňuje odcizení vozidla.
U automatických převodovek blokuje polohu parking. Je použitelné pro většinu osobních a užitkových vozů. 

 

Použití mechanického systému je nejúčinnější způsob ochrany Vašeho vozu, protože:

- nelze deaktivovat žádnými rušičkami signálu
- není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla
- jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné
- výrazně prodlužuje čas, který je ochoten zloděj přímo ve voze riskovat

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

K odemknutí nebo uzamknutí mechanického zabezpečení Construct stačí pouze otočení klíčem v zámkové vložce, která jako jediná vystupuje do interiéru vozidla.

2049

NEZÁVISLOST A ODOLNOST


Zařízení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem.

Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních (např. metoda Bump-key).

Systém není závislý na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Díky vysoké kvalitě získal CONSTRUCT za dobu své existence řadu ocenění.

Zámková vložka vylučuje náhodné uzamčení a je odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

ZÁRUKA 5 LET
Na mechanické zabezpečení Construct poskytuje výrobce záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace popř. u výrobce.

Cena 6750,- Kč vč. montáže bez DPH(platí pro vozy Škoda)

Cena 6900,- Kč vč. montáže bez DPH(platí pro OSTATNÍ vozidla)

Construct SAFETRONIC

Pro náročnější zákazníky vyvinula společnost CONSTRUCT uživatelsky komfortní typ zabezpečení, které je poloautomatické a zamyká řadící páku bez obsluhy.

1653

PRINCIP ZAŘÍZENÍ
CONSTRUCT SAFETRONIC pracuje na elektromechanickém principu. Řídicí jednotka dává pokyn k zablokování zpětného chodu po vytažení klíčku ze zapalování. Pro odblokování řidič používá bezkontaktní čip, který přiloží na určité místo v interiéru vozidla. Pod tímto místem se skrývá identifikační modul, který ověří oprávněného uživatele. Bez této identifikace není možno zařízení odblokovat. V interiéru není zařízení vidět, jeho umístění zná pouze majitel vozidla. Už se vám tedy nemůže stát, že opustíte auto bez zamčené řadící páky. CONSTRUCT SAFETRONIC podstatným způsobem zvyšuje komfort ovládání zabezpečení vašeho vozu a snižuje nebezpečí jeho odcizení.

SNADNÁ OBSLUHA
Pro uzamčení stačí zařadit zpětný chod „R“ (u vozů s mechanickou převodovkou) nebo polohu parkování „P“ (u vozů s automatickou převodovkou) a vysunout klíčky ze zapalování. Systém se zablokuje automaticky.

Pro odemčení se přiloží bezkontaktní čip k identifikačnímu modulu a poté se systém automaticky odbokuje.

NEZÁVISLOST A ODOLNOST

SAFETRONIC má natolik sofistikované softwarové vybavení, že zcela odstraňuje jakoukoli možnost chybné manipulace nebo nechtěného uzamčení vozidla během jízdy či při zastavení na křižovatce. K výrobě jsou používány výhradně speciální elektronické a mechanické součástky, které spolehlivě pracují v extrémních klimatických podmínkách od minus 40 až do plus 120°C. Zabezpečení SAFETRONIC odolává veškerým tepelným a chemických vlivům, použitý materiál se nestává křehkým ani po podchlazení tekutým dusíkem. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

Mechanickou část zabezpečení SAFETRONIC tvoří masivní bezpečnostní systém, který je pevně spojen s vozidlem pomocí bezpečnostní trhacích šroubů, díky čemuž je jeho překonání prakticky nemožné. Jeho demontáž je náročná nejen na čas i vybavení, ale rovněž způsobuje značný hluk, kterým by na sebe mohl nenechavec upozornit.

PROVĚŘENÁ KVALITA
SAFETRONIC je unikátní zařízení, které ve svých vývojových laboratořích sestrojily společnosti CONSTRUCT a SECAR BOHEMIA. Společnost CONSTRUCT dodává základní mechanickou část produktu, SECAR BOHEMIA doplnil elektronické ovládání. Společně tak poskytují uživatelům profesionální servis.

Výroba bezpečnostního zařízení SAFETRONIC probíhá kompletně v České republice. Celý proces výroby a montáže je velmi přísně kontrolován. Díky vysoké kvalitě získal CONSTRUCT SAFETRONIC za dobu své existence řadu ocenění, včetně atestace Ministerstva dopravy a spojů ČR pod číslem ATEST 8SD 0789, který schvaluje technickou způsobilost typu výstroje a součásti vozidel.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA
Vzhledem k vysoké kvalitě zabezpečení CONSTRUCT poskytuje výrobce kromě standardní zákonné záruky i prodlouženou variantu až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

SLEVY NA POJISTNÉM
Špičkovou kvalitu elektromechanického zabezpečení SAFETRONIC zohledňují také pojišťovny a leasingové společnosti, které poskytují při jeho instalaci do vozidla slevy na pojistném. Díky nim se investice do zařízení majiteli během pár let vrátí.

1505

SKVĚLÁ CENA
Uživatelsky komfortní produkt CONSTRUCT SAFETRONIC je nyní díky převratné výrobní a technické inovaci nabízen za výrazně dostupnější cenu než doposud. Nová doporučená cena na koncového zákazníka vč. montáže a DPH je nyní pouhých 13 431,- Kč, oproti původní doporučené ceně 17 750 Kč!

Cena 12.900,- Kč bez DPH vč. montáže

Construct STEERING

Mechanické zabezpečení pro vozy bez řadicí páky

ZABEZPEČENÍ PRO VOZY BEZ ŘADICÍ PÁKY

V dnešní době jsou již standardem vozy s bezklíčovým startováním, tzv. KESSY. Tento komfort s sebou ale přináší i zvýšené riziko krádeží, jelikož díky zesilovačům signálu vycházejícího z klíčku, je krádež takového vozu otázkou pár vteřin.


Co když ale vůz nemá klasickou převodovku s řadicí pákou, ale využívá elektronický spínací systém, jako je joystick nebo elektronický volič na sloupku řízení? 

Pro vozy bez řadicí páky nabízíme nový produkt - Construct Steering, který blokuje mechanicky volantovou tyč, takže nelze otáčet volantem a tudíž není možné s vozem odjet.


Toto zabezpečení zároveň obsahuje spínač, díky němuž není možné u zamčeného zařízení vozidlo nastartovat.

Dvojí ochrana výrazně prodlužuje čas, který je zloděj ochoten při krádeži riskovat.

25722575

 

STAČÍ JEDNO OTOČENÍ KLÍČEM...

Pro uživatele je systém Construct Steering mimořádně komfortní. Zámková vložka je nenápadně umístěna v blízkosti volantu, k jejímu odemčení či zamčení se řidič nemusí shýbat ani naklánět.

Po jízdě jednoduše otočí klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k blokaci volantu. Zároveň je aktivován spínač, díky němuž nelze vozidlo v uzamčené poloze ani nastartovat.

ZÁRUKA 5 LET

Na mechanické zabezpečení Construct Steering získáte záruku až na 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popř. u výrobce.

 

Zařízení odolává tepelným i chemických vlivům, nemění své vlastnosti ani po podchlazení tekutým dusíkem

Propracovanou konstrukci není možné překonat pomocí známých destruktivních metod (např. vytržením jádra vložky), stejně tak jako pomocí metod nedestruktivních (např. metoda Bump-key).

Systém není závislý na stavu autobaterie ani na jiných funkcích vozidla. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání. Díky vysoké kvalitě získal CONSTRUCT za dobu své existence řadu ocenění.

Zámková vložka vylučuje náhodné uzamčení a je odolná proti odvrtání, rozlomení či vyhmatání planžetou. Splňuje podmínky norem ČSN EN 1303 a ČSN EN 1627 a vyhovuje nejvyšší třídě bezpečnosti evropských norem.

 

Cena od 8900,-Kč bez DPH vč. montáže (dle automobilů) 

 

Více info na https://www.construct.cz/produkty/construct-steering

Construct VARIO

1850

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT VARIO představuje zcela revoluční řešení blokující činnost řazení v kombinaci se zámkem kapoty.

Klasický mechanický zámek řadící páky chrání vozidlo před odcizením. Díky uzamčené kapotě jsou v bezpečí také jednotlivé díly umístěné v motorovém prostoru, jako je řídící jednotka či drahá xenonová světla, přístupná právě z podkapoty vozu. 

Podívejte se na reportáž z pořadu Autosalon na TV Prima.

ORIGINÁLNÍ TECHNICKÉ ŘEŠENÍ

CONSTRUCT VARIO se ovládá otočením klíče v zámkové vložce o 180o, čímž dojde k vysunutí dvou jistících čepů současně. Jeden z těchto jistících čepů blokuje samotný mechanismus řazení, který tak znemožňuje vyřazení zpětného chodu (u mechanických převodovek) či polohu parkování (u automatických převodovek). Druhý v motorovém prostoru zabezpečuje kapotu vozidla před jejímotevřením. 

PŘEDNOSTI ZABEZPEČENÍ CONSTRUCT VARIO

 • Kombinace ochrany vozidla a jeho dílů
 • Jednoduchá obsluha
 • Záruka 5 let
 • Slevy na pojistném
 • Elegantní design v interiéru vozidla
 • Výroba kompletně v ČR

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

K odemknutí nebo uzamknutí mechanického zabezpečení CONSTRUCT VARIO stačí jediné otočení klíčem v zámkové vložce, čímž zabezpečí řadící páku a zároveň i kapotu vozu.

ELEGANTNÍ DESIGN

Zabezpečení CONSTRUCT VARIO je ukryto v motorovém prostoru a tunelu řazení, takže nenarušuje vzhled interiéru vozidla, ani funkčnost dalších prvků. Do interiéru vystupuje pouze zámková vložka sloužící k ovládání zařízení. 

          

NEZÁVISLOST A ODOLNOST

Zabezpečení CONSTRUCT VARIO odolává tepelným a chemickým vlivům, jeho funkčnost není ohrožena ani při použití tekutého dusíku. Účinnost zařízení není závisla na stavu autobaterie ani jiných funkcích vozidla. Zámková vložka je odolná proti odvrtání, rozlomení a vyhmatání planžetou a vylučuje náhodné uzamčení zařízení. Ztížený přístup značně komplikuje případné pokusy o jeho překonání.

ODBORNÁ MONTÁŽ

Instalaci zabezpečení CONSTRUCT VARIO provádějí speciálně proškolení technici u vybraných prodejců motorových vozidel a autoservisů. Záruka na vůz je samozřejmě zachována. CONSTRUCT VARIO je možné instalovat jak do zcela nového vozu, tak i do vozu staršího. 

                 

SNADNÝ PROVOZ

Mechanické zabezpečení CONSTRUCT VARIO je nenáročné na údržbu a vysoce spolehlivé za provozu. Zákazník obdrží při montáži 2 kusy klíčů a bezpečnostní kartu.  Výroba náhradního klíče je možná jen na základě předložení bezpečnostní karty a dalších potřebných dokladů.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET

Výrobce poskytuje na CONSTRUCT VARIO záruku po dobu 5 let. Tato garance je podmíněna autorizovanou instalací a pravidelnými každoročními kontrolami u montážní organizace, popřípadě u výrobce.

Cena 9950,-  bez DPH vč. montáže

Construct OBD

 

Jednotná diagnostická zásuvka OBD znamená velké plus pro servisování vozidel. Zároveň ale vytváří velmi slabé místo pro zloděje aut.

Od roku 2000 vyšly v platnost standardy definované normami  ISO 9141, které požadují, aby každé vyrobené vozidlo bylo za účelem možnosti diagnostiky povinně vybaveno zásuvkou OBD. Výrobci vozidel tuto zásuvku využívají pro ovládání funkcí na vozidle.

Bohužel lze tuto zásuvku i zneužít pro neoprávněné použití vozidla. Zloději aut zásuvku OBD využívají například tak, že na ni napojí notebook a během pár vteřin přehrají software a odstaví imobilizér.

Proto přichází společnost Construct, výrobce mechanického zabezpečení vozidel, na trh s novinkou – mechanickým zabezpečením zásuvky OBD.

Tento produkt účinně zabraňuje zneužití OBD, zejména:

 • zamezuje připojení cizího zařízení za účelem přehrání softwaru a překonání továrního imobilizéru
 • zamezuje vytvoření kopie dálkového ovladače od vozu
 • zamezuje instalaci speciálně pro krádeže upravené řídící jednotky vozu 

Zabezpečení zásuvky OBD je jednoduché na montáž, nezasahuje do konstrukce vozidla, ani nenarušuje jeho interiér. K překonání je třeba provést destrukci samotné zásuvky a ta se poté stává pro zloděje nepoužitelnou

Systém je vyroben z kvalitní oceli, který doplňuje plastová část chráníci konektor. Zákazník dostává k zařízení dva klíče, s jejichž pomocí se zabezpečení odemyká a zamyká v případě potřeby napojení diagnostiky vozu v autoservisu. 

CONSTRUCT OBD je aktuálně k dispozici pro tyto vozy:

 • OBD01 - Škoda Superb II
 • OBD02 - Škoda Octavia III
 • OBD03 - Škoda Rapid
 • OBD04 - Škoda Fabia II, Škoda Roomster
 • OBD05 - Škoda Citigo
 • OBD06 - Škoda Yeti
 • OBD07 - Škoda Fabia III
 • OBD08 - Škoda Kodiag
 • OBD09 - Škoda Superb III

 

   

 

Cena 2250,- Kč bez DPH vč. montáže

Construct HOOD LOCK

   

OCHRANA DÍLŮ POD KAPOTOU

Zabezpečení CONSTRUCT HOOD LOCK zabraňuje neoprávněné manipulaci v motorovém prostoru. Tím jsou chráněny díly v motorovém prostoru, jako jsou např. drahé xenonové světlomety, autobaterie nebo řídící jednotka. Zařízení může být stále zamknuté, odemykáte pouze pokud se potřebujete dostat pod kapotu (např. dolít provozní kapaliny apod.).

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Zámek kapoty se zamyká zatlačením zámkové vložky, k odemknutí stačí otočení klíče v zámkové vložce. 

ELEGANTNÍ DESIGN 

Zámková vložka je umístěna tak, aby nerušily vzhled interiéru. Zařízení nesnižuje funkčnost dalších prvků vozidla.

BEZPEČNOST

Zákazník obdrží při montáži 2 kusy klíčů a bezpečnostní kartu. Výroba náhradního klíče je možná jen na základě předložení bezpečnostní karty a dalších potřebných dokladů.

ZÁRUKA

Na zabezpečení CONSTRUCT HOOD LOCK je poskytována záruka dva roky.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při otevírání kapoty je nutné mít zabezpečení CONSTRUCT HOOD LOCK odemčené, aby se vyloučila možnost poškození kapoty.

 

Cena 4990,- Kč bez DPH vč. montáže

Mister Lock - typ J

Zámek se zamyká pouhým zatlačením čepu (jehly) do otvoru v těle zámku. Pro odemčení je potřeba otočit klíčem ve vedlejším otvoru. Tím dojde k povyskočení jehly, kterou následně vyjmete a vložíte do plastového držáku. Výhodou tohoto zámku je hlavně jeho široké využití na většinu vozidel.

 

Cena 4.950,- Kč bez DPH vč. montáže

Mister Lock - typ N

Mister Lock jsou nové a estetické kompaktní blokády "N". Blokující díl se stal součástí zámkové vložky. Blokace se provádí mírným otočením zámkové vložky a následným zatlačením nebo pouze otočením. Tato konstrukce zaručuje, že naše blokáda se dobře obsluhuje a je velmi ergonomická. Odblokování se provádí pouze otočením klíče.

Cena 5.880,- Kč bez DPH vč. montáže

Mechanické zabezpečení vozidel


 
 
 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

  tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.czLogo-glowna