GPS Lokátor AUTOPATROL

Moderní GPS zabezpečení vozidla bez měsíčních poplatků a smluvního úvazku! 

Služba je poskytována zcela zdarma bez měsíčních poplatků a bez smluvního úvazku. Veškerá data jsou ukládána do paměti vozidlové jednotky a přístup k datům má výhradně uživatel – tímto je garantována 100% ochrana soukromí.

Nově Autopatrol Security umožňuje používat datovou komunikaci mezi vozidlem a uživatelem. Uživatel má tak možnost využívat nadstandardní funkce a zároveň komunikovat s jednotkou dynamičtěji.

 

Seciphoneetlocmap2Security-main3

Prostřednictvím mobilní aplikace lze snadno ovládat zabezpečení vozidla včetně dálkového zastavení vozu, zobrazovat okamžitou polohu vozidla v reálném čase, evidovat historii jednotlivých jízd, vzdáleně ovládat připojená zařízení (např. externí topení nebo sirénu). Součástí mobilní aplikace je mnoho dalších praktických funkcí, jako například monitoring stavu autobaterie, sledování maximální rychlosti, geofence a zóny vjezdu/výjezdu vozidla.

 

Cena 5450,- Kč vč. montáže,jednotky GPS,záložní baterie.

TENTO GPS LOKÁTOR JE ČESKÝM VÝROBKEM !!! Více na http://www.autopatrol.cz/security/

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

Logo-main       Výsledek obrázku pro logo autohak     Výsledek obrázku pro logo cebia               tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.cz