GPS Lokátor

Základní funkcí tohoto lokalizátoru je sledování polohy objektu podle GPS souřadnic z dostupných satelitů. Lokalizátor je zároveň vybaven vestavěným GSM modulem, který slouží ke komunikaci uživatele s lokalizátorem. K lokalizátoru je nutné zakoupit SIM kartu libovolného operátora (není v balení).

Komunikace mezi uživatelem a lokalizátorem probíhá formou SMS zpráv. Funkce lokalizátoru lze nastavovat posíláním SMS zpráv na jeho telefonní číslo. V případě úspěšného zpracování požadavku při nastavování odpoví lokalizátor na každý přijatý příkaz potvrzující SMS zprávou. V případě nesprávného příkazu potvrzující SMS zpráva poslána nebude. Komunikace uživatele s lokalizátorem je chráněna proti neoprávněnému přístupu pomocí 6-místného kódu, který si zvolí sám uživatel a ten je potom součástí každé příkazové SMS.

Polohu objektu lze získat po zavolání na telefonní číslo lokalizátoru a následném zavěšení - lokalizátor pošle na autorizované telefonní číslo SMS s aktuální polohou.

SMS  obsahuje: zeměpisné souřadnice (šířka / délka), rychlost pohybu, datum a čas, stav baterie, IMEI zařízení a hyperlink na Google maps. Používáte-li mobilní telefon s připojením na internet a internetový prohlížeč telefonu umožňuje otevření hyperlinku přímo ze SMS zprávy, můžete se podívat na polohu přímo na mapě.

971081283_314

Do GPS lokalizátoru 102B lze uložit max. 5 autorizovaných telefonních čísel, ze kterých bude možné s lokalizátorem komunikovat.

Zařízení je vybaveno nabíjecí baterií, což umožňuje jeho skutečně variabilní použití. Zařízení je díky baterii přenosné, ale je ho také možné namontovat například do vozidla na skryté místo (bude-li sledováno pouze jedno auto). K zařízení jsou dodávány 2ks baterií a nabíjecí adaptér na 230V, adaptér na připojení ve vozidle 12-24V (může tak být namontován na trvalo), případně lze nabíjet také pomocí USB kabelu.

Funkce lokalizátoru:

  • Lokalizace objektu pomocí GPS souřadnic s hyperlinkem na GOOGLE maps.
  • Lokalizace objektu pomocí GSM parametrů (BTS stanic).
  • Upozornění na překročení rychlosti vozidla.
  • Upozornění na pohyb vozidla. 
  • Pravidelné zasílání polohy.
  • Ohraničení povolené oblasti pohybu lokalizátoru a upozornění na její překročení.
  • Odposlech interiéru vozidla pomocí zabudovaného mikrofonu.
  • Tlačítko SOS pro případ nouzové situace.

 

DOPORUČUJEME MÍT VLASTNÍ PAUŠÁLNÍ TARIF, ODBLOKOVANÉ A BEZ HESLA

CENA 1990,- KČ s montáží ( bez sim karty, možnost u nás k zakoupení s kreditem 200,- VODAFONE)

 

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

Logo-main       Výsledek obrázku pro logo autohak     Výsledek obrázku pro logo cebia               tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.cz