GPS Lokátor AUTOPATROL

GPS lokalizátor je vyspělý bezpečnostní a vyhledávací systém pro automobily, jehož používání je však překvapivě snadné a efektivní. S jednotkou v automobilu komunikujete přímo prostřednictvím SMS zpráv. Vaše vozidlo si jednoduše monitorujete sami. Díky tomu neplatíte žádné poplatky za asistenční služby, ale pouze za odesílané SMS zprávy.

V případě odcizení nebo napadení Vašeho vozidla ihned obdržíte na mobilní telefon poplachovou SMS zprávu s informací o rychlosti a poloze vozidla. Po kliknutí na odkaz v přijaté SMS zprávě se zobrazí mapa s polohou vozidla přímo na displeji mobilního telefonu! Zprávu s informací o aktuální poloze vozidla si můžete také kdykoli vyžádat SMS příkazem.

Schema1

Jak to funguje

V případě odcizení nebo napadení vašeho vozidla ihned obdržíte na mobilní telefon poplachové volání a poplachovou SMS zprávu s informací o rychlosti a poloze odcizeného vozidla.

Odcizené vozidlo se pak zcela automaticky a pravidelně každých 5 minut (perioda je uživatelsky volitelná) opět ohlásí formou zaslané SMS zprávy na váš mobilní telefon s aktuální polohou a rychlostí. Vy tak máte dostatečný prostor kontaktovat POLICII a informovat ji o aktuální poloze odcizeného vozidla. Lokalizace vozidla je samozřejmě prostřednictvím nastaveného GSM roamingu funkční i v zahraničí.

Pro případ, že v odcizeném vozidle byla odpojena autobaterie (z důvodu znemožnit funkčnost případných bezpečnostních systémů), je palubní jednotka vybavena vlastním záložním akumulátorem, který zaručí funkčnost GPS systému po dobu až 2 dnů.

Majitel vozidla má také možnost kdykoli zjistit momentální polohu svého vozidla prostřednictvím žádosti zaslané SMS zprávou (SMS zpráva je vždy opatřena PIN kódem, který vymezuje oprávněné osoby) ze svého mobilního telefonu přímo na telefonní číslo palubní jednotky a ta zašle bezprostředně majiteli SMS odpověď obsahující aktuální rychlost a polohu vozidla.

Poloha vozidla v takto přijaté SMS zprávě může být prezentována textově (formou souřadnic) nebo linkem, který umožní zobrazit mapu s aktuální polohou přímo na displeji mobilního telefonu (mobilní telefon v tomto případě musí disponovat připojením k internetu).

Cena 5450,- Kč vč. montáže,jednotky GPS,záložní baterie,VODAFONE karta s kreditem 200,- Kč

TENTO GPS LOKÁTOR JE ČESKÝM VÝROBKEM !!! Více na www.autopatrol.cz

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

Logo-main  Výsledek obrázku pro logo homecredit     Výsledek obrázku pro logo autohak     Výsledek obrázku pro logo cebia               tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.cz