O nás

Autoservis Pastrňák a Automontáže.cz se sídlem ve městě Ostrava-Martinov, který byl založen v roce 2001, je jedním z kvalitních a nepředražených autoservisů všech značek v Ostravě. Náš ostravský autoservis naleznete na adrese K Turkovu 3286/3. Jsme autoservis, který denně provádí opravy osobních, užitkových, dodávkových vozidel. Dále se zabýváme, jako další autoservisy v Ostravě, karosářskými pracemi, přípravou vozidel na STK, montáží tažných zařízení a parkovacích senzorů.

V našem autoservise nabízíme komplexní služby pro motoristy – od mechanických, karosářských, lakýrnicích prací, přes služby nabízené pneuservisem, až po auto-elektro a moderní diagnostiku SUPER VAG a VAG COM, to vše naleznete na našem sídle v Ostravě. U nás Vám také zajistíme garanční a servisní prohlídky vozidel i v záruce a to včetně zápisu do servisní knížky.

Naší prioritou je maximální spokojenost zákazníka a proto, díky rozsahu našich služeb můžeme uspokojit nejširší řady našich klientů.Naše dílny jsou vybaveny nejlepší technikou a samozřejmě profesionálními mechaniky, takže můžeme zaručit, že o Vaše vozidlo bude kvalitně postaráno.

Provádíme opravy osobních, užitkových, dodávkových vozidel, také se zabýváme karosářskými pracemi, přípravou vozidel na STK, montážemi tažných zařízení, parkovacích senzorů a vším spojeným s automobily.

Veškeré úkony jsou prováděny po konzultaci s naším zákazníkem, aby měl stálý přehled nad tím, co se s jeho vozem děje.

Přidejte se k našim spokojeným zákazníků i na Facebook.com

Statek1Statek2

Statek3Statek4

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!!

---slider---

error Slider nebyl nalezen.

---infopanel---

+420 987 654 321

mail@com

Partneři

Logo-main       Výsledek obrázku pro logo autohak     Výsledek obrázku pro logo cebia               tazne.cz     Rv234x60aRa234x60a234x60autopatrol.cz